Založ si blog

Prečo sa hermeticky uzavrel Izrael, keď sú tam najviac pokrytie očkovaním?

Izrael kompletne uzavrel leteckú dopravu medzi Izraelom a celým svetom. Vycestovať je možné len výnimočne so špeciálnym povolením. Toto opatrenie si vyžiadala ďalšie mutácie koronavírusy, ktorý sa v Izraeli nezadržateľne šíri.

Izrael má najväčšie pokrytie očkovaním na svete

Deviatich miliónový Izrael mal začiatkom januára, podľa dostupných zdrojov, 1 milión očkovaných ľudí. Do konca januára plánuje očkovať 2,25 milióna z celkového počtu plánovaných 5,5 miliónov. Oprávnene teda vzniká otázka, prečo čísla vďaka pokrytie očkovaním neklesajú, ale naopak rastú?

Kľúčová úloha Izraela pre svet

Izraelský národ má priniesť celému svetu metódu správneho spojenia medzi ľuďmi. Ukázať všetkým, ako sa ľudia môžu spojiť nad rozdiely, ktoré medzi nami sú a žiť v jednote a v láske medzi sebou.

To je historický a duchovný koreň národa Izrael, prakticky ukázať svetu koncentrácii podľa metódy „Miluj blížneho ako seba samého“. Bohužiaľ túto úlohu a tento príklad zatiaľ nenapĺňa, a preto je na tento národ vyvíjaný tlak zo strany prírody.

Ak sa čokoľvek deje, vždy je ako prvá pod tlakom a trpí národ Izraela. Tak to bolo vždy v histórii a bude naďalej, kým Izrael nenaplní toto poslanie svetu.

Lockdown – áno alebo nie? Pravda je uprostred a nikto sa o ňu nezaujíma

10.02.2021

V súčasnosti vo svete nemá nikto plán alebo smer, ako vyriešiť pandémiu koronavírusu. Vakcína ešte nie je a iné riešenia nik neprináša. Existujú iba dva nezmieriteľné tábory. Jeden chce okamžite všetko zatvoriť je zástanca lockdownu a druhý je zasa ekonomicky orientovaný stojí proti uzavretiu. Pravda a riešenie leží v strede a nikto sa o ňu nezaujíma. Prečo? [...]

Zrušenie Trampových profilov urýchľuje koniec sociálnych sietí

22.01.2021

Niektoré sociálne média a ich hlavní predstavitelia v kontexte vývoja situácie okolo Donalda Trumpa pozastavili jeho sociálne profily. Skutočné sociálne siete majú poskytovať priestor pre spojenie ľudí a informácii, možnosť vyjadriť sa všetkým ľuďom. Lídri týchto sietí sa pasovali do rolí nadradených sudcov, ktorí chcú diktovať, čo je pre druhých dobré a čo [...]

Koniec športu a športovým prenosom tak, ako sme na ne boli zvyknutí

07.01.2021

Môžeme sa sťažovať, ľutovať alebo sa na krízu spôsobnú koronavírusom pozrieť zo širšej- globálnej perspektívy, ako na pomoc prírody. Ak to spravíme, zistíme ako nám táto pandémia pomáha uvedomiť si a dúfajme aj odstrániť z našich životov to, čo nám neprospieva. To, čo sa nám, ľudstvu vymklo z rúk a sami si s tým nevieme poradiť. Jednou zo zasiahnutých [...]

Johnson & Johnson

ONLINE: EMA povie, čo s vakcínou Johnson & Johnson

20.04.2021 06:00

EMA skúmala niekoľko prípadov krvných zrazenín po očkovaní vakcínou Johnson & Johnson. Čaká sa na jej verdikt.

Marta

Boj dôchodkyne pokračuje, mesto trvá na parkovisku pri jej pozemku

20.04.2021 06:00

Dlhé mesiace sa vlečie „maratón“ odvolaní, ktoré podala Marta Krištofíková (85), aby zabránila vybudovaniu parkoviska v réžii žilinskej samosprávy.

Virus Outbreak Russia Putin

Sankcie, vyhodení diplomati, vyhrážky. Čo čaká vzťahy Rusko-Západ?

20.04.2021 06:00

Môže to byť ešte horšie? Vzťahy Západu a Ruska sú v posledných mesiacoch obmedzené na tvrdé gestá. Vzájomné vyhosťovanie diplomatov sa stalo už takmer normou.

Zoo v Spišskej Novej Vsi

Najmladšia zoo na Slovensku je spišská, vedie ju tretia generácia Dzurikovcov

20.04.2021 06:00

Zoologická záhrada v Spišskej Novej Vsi je najmenšia a zároveň najmladšia na Slovensku. Tento rok sa začne jej 32. sezóna.

Vladimir Böhm

Vladimír je študentom medzinárodnej akadémii Bnei Baruch kabacademy.eu/cz/ , ktorá sa zaoberá autentickou kabalou - vedou o spájaní sa ľudí medzi sebou, ktorá rozkrýva odpoveď na otázku ,,Čo je zmyslom života" a ako to dosiahnuť... Publikuje články a videá s interpretáciou aktuálnych udalostí vo svete prostredníctvom prírodných zákonov. Viac o Vladimírovi nájdete tu vladimirbohm.sk/.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 72
Celková čítanosť: 144289x
Priemerná čítanosť článkov: 2004x

Autor blogu